Oxumağa davam edinBaş nazir Əli Əsədov Türkiyənin vitse-prezidenti Cevdet Yılmaza başsağlığı verib
Oxumağa davam edin20 yanvar şəhidlərinin xatirəsi yad edilib
Oxumağa davam edinGürcüstanın Bakıdakı səfirliyinin yeni binası üçün ayrılmış torpaq sahəsinə baxış keçirilib
Oxumağa davam edinBakıda Azərbaycan ilə Gürcüstan arasında iqtisadi əməkdaşlıq üzrə birgə hökumətlərarası komissiyanın 10-cu iclası keçirilib
Oxumağa davam edinTürkiyə Böyük Millət Məclisinin Xarici əlaqələr komitəsinin sədri Fuat Oktay Azərbaycan Respublikasının Baş naziri Əli Əsədova başsağlığı məktubu ünvanlayıb
Oxumağa davam edinKamboca Krallığının Baş naziri Hun Manet Azərbaycan Respublikasının Baş naziri Əli Əsədova başsağlığı məktubu ünvanlayıb
Oxumağa davam edinEsvatini Krallığının Əlahəzrəti III Msvati Azərbaycan Respublikasının Baş naziri Əli Əsədova başsağlığı məktubu ünvanlayıb
Oxumağa davam edinFələstin Dövlətinin Baş naziri Məhəmməd Mustafa Azərbaycan Respublikasının Baş naziri Əli Əsədova başsağlığı məktubu ünvanlayıb
Oxumağa davam edinSerbiya Respublikasının Baş naziri Miloş Vuçeviç Azərbaycan Respublikasının Baş naziri Əli Əsədova başsağlığı məktubu ünvanlayıb
Oxumağa davam edinKüveyt Dövlətinin Baş naziri Şeyx Əhməd Abdullah Əl-Əhməd Əl-Sabah Azərbaycan Respublikasının Baş naziri Əli Əsədova başsağlığı məktubu ünvanlayıb
Oxumağa davam edinNeft İxrac edən Ölkələr Təşkilatının Beynəlxalq İnkişaf Fondunun prezidenti Əbdülhəmid Əlxəlifə Azərbaycan Respublikasının Baş naziri Əli Əsədova başsağlığı məktubu ünvanlayıb
Oxumağa davam edinQırğız Respublikasının Nazirlər Kabinetinin sədri Adılbek Kasımaliyev Azərbaycan Respublikasının Baş naziri Əli Əsədova başsağlığı məktubu ünvanlayıb